חיפוש
המסת שומן בחום

על הטיפול

בין הטיפולים העכשווים והמתקדמים ביותר להצרת היקפים, התגנב לו לפסגה טיפול המסת שומן בחום. לעיתים, בעודנו שומרים על אורח חיים בריא, תזונה מאוזנת ושומרים על כושר בשיא שלנו.. זה לא מספיק! זה לא מספיק ואנחנו מעוניינים בתוצאה טובה יותר, בדיוק בשביל המטרה הזו – יש את המסת השומן בחום המיועדת לשומנים העיקשים שלא מוכנים ללכת.

משך ההליך: עד 40 דקות
מספר טיפולים: אחד
זמן החלמה: מספר שעות
תוצאות: לטווח עד שנה

למי מתאים המסת שומן בחום?

  • אנשים הסובלים מחוסר פרופורציה בגוף.
  • מי שיש לו צמיגים סביב המותניים, ירכיים עבות, שומן מצטבר בבטן, בגב או בישבן. 
  • נשים לאחר לידה שלא מצליחות לחזור לגזרה הקודמת
  • אנשים שהתבגרו, הסובלים מקפלים משתפלים
  • אנשים המעוניינים לשפר את הביטחון העצמי ולא מצליחים להיפטר מהשומן.
  • אנשים מעל גיל 18, אשר סיימו את התפתחותם המינית עם מוכנות נפשית לניתוח ולהשלכות.

למי לא מתאים המסת שומן בחום? 

הצרת היקפים בהמסת שומן בחום אינה מיועדת לאנשים שסובלים מעודף משקל גדול וזקוקים לדיאטה רפואית ושינוי אורח חיים כיוון שזה לא טיפול יעיל עבורם.
בנוסף הטיפול אינו מתאים לחולי סכרת, אנשים עם בעיות לב ונשים בהריון. לפני כל טיפול נערכות בדיקות כדי לוודא שהמטופל מתאים לטיפול והטיפול מתאים למטופל וכן הרופא סוקר האם המטופל יוכל לשמור על אורח חיים בריא ולשמר את התוצאות בצורה הטובה והבריאה ביותר.

שיטות המסת שומן בחום

קיימות שני סוגים עיקריים של המסת שומן בחום, הראשונה היא באמצעות זריקה הממיסה את השומן ואילו השנייה באמצעות לייזר הממיס את השומן.
זריקת המסת שומן היא זריקת המסה הכוללת חומרים שפוגעים בתאי השומן ומפרקים אותם. הטיפול מתאפיין במספר זריקות קטנות במקומות הנבחרים. בעבר שימשה לטיפולים אצל אנשים הסובלים מתסחיפי שומן וכיון משמשת לטיפול אצל אנשים שיש להם מצבורי שומן כבדים. חשוב לציין שהטיפול של המסת שומן באמצעות זריקה אינו טיפול שמתאים לכל אדם וישנן הגבלות בריאותיות רבות.
המסת שומן באמצעות לייזר - מדובר על טיפול פחות פולשני מטיפולים המתבססים על זריקות. הטיפול אף בטוח יותר ואין בו שימוש בחומרים כימיים כמו בזריקה. השומן מפורק לחלקיקים, נספג בדם ולאחר מכן עוזב את הגוף באמצעות מערכת חילוף החומרים. הטיפול באמצעות לייזר אינו כרוך בתופעות לוואי וסיכונים רבים. ייתכן והמטופל יסבול מאדמומיות ונפיחות באיזור בו בוצעה המסת שומן אבל התופעות אמורות לחלוף כעבור מספר ימים.

סוגי זריקות להמסת שומן

המסת שומן בזריקה ממיסת שומן - ליפוליזיס היא במשמעותה המסת שומן – מתאר שימוש בזריקות תת-עוריות של חומרים פרמקולוגיים פעילים – ממיסים פיזיולוגיים, כמו מלחי מרה, הגורמים לכריתה (אבלציה) כימית ולהרס רקמת השומן, זו זריקה המיועדת לאיזסורים קטנים יותר בגוף עבור פעולה אפקטיבית יותר וגם היא מביאה תוצאה לאחר כשמונה שבועות.
המסת שומן בזריקה ממיסת שומן - פוספטידיל הטיפול מאפשר מיגור של בליטות שומניות ואזורי הצטברות שומנים עקשניים, ומקנה לגוף מראה מחוטב ונפלא, כמו כן בעקבות הזריקה הסיכוי לצבור שומנים באזור הוא קלוש יותר. אין צורך בחבישה או הרדמה לפני \ אחרי הטיפול. התוצאה אינה מיידית אך מגיעה לאחר כשמונה שבועות, מתאימה לאזורים רחבים בגוף כמו זרועות או בטן. 

המסת שומן בזריקה של גז אוזון -  הזרקת גז אוזון מעלה את ריכוזיות החמצן בדם, ממריצה תהליכי התחמצנות של פחמימות, שומנים וחלבונים. זריקה זו יקרה יותר בעת השפעתה על נוגדי החמצון בגוף והיכולת לפרק שומן בקלות יותר בהמשך. היא מומלתץ בייחוד לאזור הלסת והצוואר אך יכולה להתאים לכל אזור אחר בגוף, זו הזריקה המומלצת ביותר עם הכי פחות תופעות לוואי וסכנות בנוסף לשיפור ייצור הקולגן והענקת זוהר לעור בשל החומרים שנמצאים בזריקה וקיימים כבר בגופינו. 

טיפ היועצת
חשוב מאד לזכור שטיפולי המסת שומן אינם טיפולי הרזייה. הם לא מתאימים לאנשים שסובלים מעודף משקל נכבד. הטיפול מתאים יותר למי שיש לו מצבורי שומן קטנים ורוצה להשיג מראה חטוב יותר. הטיפול משולב תמיד עם תזונה נכונה ואורח חיים בריא שכולל ספורט ופעילות גופנית מכל סוג שהוא.
ללא שינוי באורח החיים, המטופל יוכל לחזור למצבו הקודם ולכן מומלץ להתייעץ עם תזונאי ולהיכנס לשגרה של פעילות גופנית המתאימה למצב הבריאותי.

 

חשיבותה של פגישת ייעוץ

לפני שאתם עושים כל החלטה דרמטית מומלץ למצוא מרפאה איכותית, מקצועית ואמינה שבראשה עומד צוות מטפלים מנוסה ובעל מוניטין מעולה. קבעו פגישת ייעוץ כדי לשמוע את כל האינפורמציה על הטיפול ולוודא שהוא אכן מתאים לכם. המסת שומן מהווה את הטיפול המתקדם ביותר שעוזר להיפטר מהשומן המיותר בגוף. אם גם אתם רוצים להגיע לתוצאות טובות בלי סיכונים מיותרים, זה הטיפול האידיאלי עבורכם.

 

טיפ היועצת


לא ללכת שולל אחרי המחיר - זכרו שמדובר בגוף שלכם ובבריאות שלכם.
בדקו היטב את סוג הטיפול, הטיפול הראוי לכם - התייעצו ובדקו מה הכי יעיל עבורכם!
שלבו את ההליך עם תזונה נכונה, עם פעילות ספורטיבית ואורח חיים בריא.
זכרו, הכי חשוב יותר מהכל - נפש בריאה שוכנת בגוף בריא. הכוח אצלכם בידיים. 

 

תופעות לוואי

בשבוע שלאחר ההליך האזור בו בוצע הזריקה או הלייזר עלול להיות נפוח ובצקתי, באזור יופיעו סימנים כחולים ואדומים המעידים על שטפי דם תת עוריים - זה לגמרי נורמלי, לא לדאוג.
אתם עלולים לסבול מכאבים, זה גם נורמלי, מזכיר כאב קל שדומה להתכווצות שרירים ואפשר לקחת אופטלגין או אקמול להקל מעבר לתופעות האלו, שהן קצת לא נעימות - לא אמורות להיות תקלות.

מדובר על טיפולים שאינם פולשניים ולכן אין בהם כמעט סיכונים ותופעות לוואי.

 

תוצאות המסת שומן בחום

מדובר על יטיפול קצר שלא אורך יותר מכחצי שעה ואינו דורש הכנות מסוימות.
ללא ניתוח וללא זמן החלמה לאחר הטיפול, כך שניתן לחזור לפעילות היום יומית שלכם באופן מידי. הטיפול אינו פוגע בעור ואת התוצאות ניתן לראות לאחר 6 שבועות.
התוצאה האופטימלית מתקבלת לאחר 12 שבועות.

 

לכמה זמן נשמרת התוצאה?

מספר תאי השומן בגופנו קבוע במהלך החיים.
ככל שאנו יורדים במשקל, גודל התאים השומנים קטנים אך הם אינם יורדים במספרם. אפילו עם דיאטה ופעילות גופנית, אנשים רבים מתקשים לרדת במשקל באזורים הנ"ל.
הטיפול של המסת שומן בחום, הורס את התאים וכיוון שמדובר על טיפולים שהורסים את תאי השומן, אם לא תעלו במשקל - התוצאה תישמר בהתאם לאורח החיים שלכם.

המשך קריאה

טווח מחירים

כאשר אנו בוחנים סוגי זריקות להמסת שומן מדובר על עלות מוערכת של המסת שומן בזריקה ממיסת שומן – ליפוליזיס 2,500-5,000 ש"ח כ3-4 זריקות.
המסת שומן בזריקה ממיסת שומן – פוספטידיל כולין בין 1500- 6000 ש"ח עבור 3-4 זריקות.
ואילו המסת שומן בזריקה של גז אוזון בעלות של 6000 ש"ח עד 8000 ש"ח עבור 2 זריקות.
כאשר אנו מדברים על המסת שומן בחום בטיפול באמצעות לייזר מדובר על עלות מוערכת של 7,000-15,000 ש"ח למסגרת של 4 טיפולים.

מומחים מומלצים

avatar
מומחית לרפואה אסתטית
דרך זאב ז’בוטינסקי 21, קומה 3, חדרה
1 לפרטים
תו אמון היועצת

אתה יכול לסמוך על תוכן “היועצת” שיהיה חסר משוא פנים, מתחשב ובודק בקפדנות את האיכות והדיוק. אנו שומרים גם על סטנדרטים גבוהים לאופן בו אנו מאפשרים לרופאים להופיע ולהשתתף בפלטפורמה שלנו. למידע נוסף על תקני “היועצת” כאן.

התמונה שהעלית גדולה מדי
חיפוש מומחים
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש
נסו איות שונה, לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש